Страницы

Постійні читачі

Новини і події

Добавьте подпись
Мої вправи - ваші можливості


          



У 2019/2020 навчальному році відбувся ХІХ Всеукраїнський конкурс учнівської творчості серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що проходив під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». Тематика конкурсу «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…».
У другому етапі конкурсу в номінації «Література» за рішенням фахового журі 23 грудня 2019 року ІІІ місце у творчих змаганнях серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області посіли учениці нашого закладу Владислава Сергієнко та  Аліна Новиченко з роботою «Літературна мозаїка «Ямпільського краю славетне ім’я»».

***********************************************************************

Добавьте подпись

У 2017-2018  навчальному році у Міжнародному  мовно – літературному конкурсі учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка учениця нашого навчального закладу Барабан Юлія, учениця групи 29пк, посіла 3 місце серед учнів ПТНЗ в Сумській області.




++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Щороку з метою піднесення престижу, заохочення  вивчення української мови і літератури у молодого покоління, підвищення рівня загальної мовної культури проводиться Міжнародний мовно – літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка,  постійними учасниками  якого є учні нашого навчального закладу. 

У 2016-2017  навчальному році Морозова Дана, учениця групи 27пк, посіла 4 місце серед учнів ПТНЗ в Сумській області.

А ось у 2015 році учениця Бордакова Катерина показала гарний результат та посіла призове місце.

У 2016-2017 році учениця ІІІ курсу Морозова Дана посіла V місце у Міжнародному конкурсі знавців української мови ім.Петра Яцика.
*****************************************************************************
 21 березня 2017 року в ДПТНЗ "Свеський ПАЛ"відбувся педагогічний коучинг, де з творчим звітом виступили педпрацівники, які проходили атестацію на підтвердження та підвищення кваліфікаційної категорії у 2016- 2017 навчальному році. 
Поширення і передача інноваційного педагогічного досвіду (елементів авторських методик, персонал-технологій, ефективних форм і методів роботи) було представлено широкому загалу через мультимедіа-доповіді та виставку методичних напрацювань «Зерна педагогічного досвіду».

Коучинг–нова, інноваційна методика створена на стику психології,менеджменту, філософії, аналітики та логіки, яка використовується для підвищення ефективності та розкриття потенціалу людини для вирішення його особистих, ділових, освітніх завдань. Саме завдяки цьому методу відбулося безпосереднє навчання менш досвідченого співробітника більш досвідченим, або ж наставництво і консультування молодих педагогів.
Основне завдання коучингу було не навчання, а стимулювання до самонавчання, розкриття сплячого внутрішнього потенціалу і приведення в дію системи мотивації кожної окремо взятої особистості педагога.   
*******************************************************************************
 У 2016 році на конкурс «Сучасні заклади освіти - 2016» мною було надано методичний посібник «Компетентність і збагачення професійного мовлення плодоовочівника».

                                     
*********************************************************************************

Конкурс стіннівок до Дня народження Т.Г.Шевченка






*********************************************************************************
                                            Декада суспільно - гуманітарних наук 


"Живи, Україно, живи для краси, для сили, для правди, для волі!.."

         З 07 по 18 листопада 2016 року в ліцеї проходила декада суспільно - гуманітарних дисциплін "Живи, Україно, живи для краси, для сили, для правди, для волі!..". Всі заходи в рамках декади проводились згідно з планом.
         8 листопада було проведено годину спілкування до Дня української писемності і мови "Слово до слова – зложиться мова", де учні мали можливість доторкнутись до витоків створення перших писемних пам'яток, довідатись про початок писемності, почути легенду про виникнення письма. Відеоматеріали з даних питань надали можливість наочно побачити зразки перших книг, почути нове про Нестора – літописця та інші цікаві матеріали.


9 листопада в ліцеї було проведено І тур ХVІІ Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика, 14 листопада - І тур VІІ мовно - літературного конкурсу імені Т.Шевченка, участь у яких взяли представники всіх навчальних груп. За підсумками журі перемогу в конкурсах отримали Морозова Дана (учениця групи 27пк) та Самойленко Єлизавета (учениця групи 1пп).
         10 листопада викладачем української мови було проведено відкритий урок української мови "Складні випадки правопису: чергування голосних і приголосних звуків" у групі 41т, на якому викладач продемонструвала роботу в групах, парах, індивідуальне опитування, проводився фонетичний розбір слова, творча робота, весь урок супроводжувався мультимедійною презентацією.
            
         Також 10 листопада було проведено проектну гру "Створення маніфестів "За гідність і свободу України"". У грі брали участь три команди (кожна з трьох осіб), якими було представлено проект тексту маніфесту та створено супровідну презентацію. Кращим було визнано проект учнів Сапсая Сергія, Рижова Артема, Радіонової Лілії.
         11 листопада учні груп 1пп, 41т, 5г, 28пк брали участь в інтелектуально – розважальній грі " Я люблю Україну" . У грі змагались дві команди: "Сині" та "Жовті",  перемогу отримала команда "Жовті". Але головним було те, що під час гри учні мали змогу довідатись багато цікавого про Україну, продемонстрували свої знання про Батьківщину, об'єдналися разом у своїй любові до рідної країни. 
        
         Також цього дня було проведено брейн – ринг з англійської мови "Thanksgiving Day" для учнів І курсу. Під час брейн – рингу учні були поділені на команди та з цікавістю активно працювали над завданнями, відповідали на питання. Метою цього заходу було виховувати інтерес учнів до культури країни, мова якої вивчається – США. Переможцями заходу стали учні групи 41т.
         15 листопада змістовно було організовано проведення мовознавчого турніру – подорожі "Краса й сила українського слова" серед учнів ІІ курсу. Дівчата змагались проти хлопців у своїх знаннях з рідної мови, переможених не було.
         16 листопада був проведений позакласний захід з англійської мови "Meet, Ukraine". У заході брали участь учні груп 5г, 41т, 27пк. Учасники із задоволенням читали вірші англійською та українською мовами, відповідали на питання та виконували різноманітні завдання. Метою заходу було повторити лексику теми "Ukraine", практикуватись у читанні віршів англійською мовою.
         17 листопада було проведено захід до Дня пам'яті жертв Голодомору "Не згаси свічку пам'яті". Активну участь у виховному заході брали участь учні Плаксіна Аліна, Рогозіна Тетяна, Папсуй Дмитро, Кулага Дмитро, Шакотько Андрій. Перегляд учнями фільму "Голод 33" сприяв усвідомленню масштабів трагедії українського народу в 1932 – 1933 роках. Під час заходу було запалено свічки пам'яті та вшановано жертв голодомору хвилиною мовчання.
         Родзинкою четверга став інтерактивний виховний захід "William Shakespeare lives". З метою  розвити інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності учнів ліцеїсти ІІІ курсу відповідали на запитання по темі, брали участь у конкурсах, занурились у шекспірівську епоху, переглянувши відеофрагменти з художнього фільму "Ромео і Джульєтта".
          

Протягом усієї декади активну участь брала бібліотекар ліцею Шкарапута Л.В., яка організувала книжкові виставки "Пізнай світ через красу рідного слова" та "А у нас – все для вас", присвячену Року англійської мови в Україні, презентацію творів ювілярів, перегляд - інсталяцію "Коштовна  спадщина зарубіжної літератури", інформхвилинку "Книги, які знають усе".
     
Фойє ліцею було оформлене наочністю, яка включала в себе інформаційні та ілюстративні матеріали. 
       
            Найактивнішими учасниками у розгадуванні ребусів, кросвордів стали Єрмоченко Володимир, Вощенко Максим (група 40т), Самойленко Єлизавета, Плаксіна Аліна (група 1пп), Шелег Роман (група 5г).
         Завершилась декада 18 листопада підведенням підсумків. Найбільш активними учасниками заходів стали:  Шелег Роман, Єрмоченко Володимир, Самойленко Єлизавета, Плаксіна Аліна, Вощенко Максим, Коліогло Олена.







1 комментарий: